UBYTOVÁNÍ U KOUPALIŠTĚ ( Odry ) 

Nabízíme Vám ubytování v turistické ubytovně u koupaliště.

Informace o ubytování

  •  Rozložení pokojů - Varianta 1 - dva pokoje dvoulůžkové se společným sociálním zařízením ( přízemí ) - kapacita 12 osob + možnost přistýlky
  •                                      Varianta 2 - čtyři pokoje třílůžkové se společným soc. zařízením  ( patro ) kapacita 12 osob + možnost přistýlky
  •  Dva pokoje bezbariérové
  •  Vybavení sprcha, WC, lednička, možnost zapojení TV zdarma. K dispozici společná kuchyňka s ledničkou, el. vařičem, varnou konvicí a základním vybavením
  •     V ceně připojení k internetu přes Wi-Fi o rychlosti až 10 Mbit/s (při větším obsazení ubytovny může dojít z důvodů většího zatížení k výpadkům nebo snížení rychlosti)

Upozornění!

Rezervaci je nutné provést nejpozději jeden pracovní den před termínem ubytování. Děkujeme za pochopení.

  • Bc. Jana Frydryšková - 739 010 968, 558 842 681 (e-mail: jana.frydryskova@oderskams.cz)
  • Jaromír Nečas - 739 010 965 (v pracovní dny od 10,00 - 18,00 hodin)

Adresa:

 areál městského koupaliště na ul. Ke koupališti č.p. 646, Odry.

 

 

Rezervace, informace a objednávky:

Ceník ubytování:

Ubytování do 5 nocí                      235,-  Kč/osoba/noc

Ubytování nad 5 nocí                    205,-  Kč/osoba/noc

 

 

 

Objekt je umístěn v těsné blízkosti sportovního areálu s možností sportovního vyžití - čtyři tenisové kurty, dva volejbalové kurty, dvě fotbalová hřiště, hřiště na plážový volejbal. Pro ubytované klienty budou vyhrazena parkovací místa.

Vhodné i pro větší skupiny k rekreaci za poznáním zajímavostí Oderska a krásné přírody Oderských vrchů.

V zimě - lyžařský areál HEIpark v Odrách - Tošovicích, při dobrých sněhových podmínkách neznačené a neupravované trasy pro běžkaře. 

Možnost stravování v místních restauracích, za provozu městského koupaliště v nově zrekonstruované restauraci přímo na koupališti.

Pro větší skupiny je nutné zajištění rezervace předem! K ubytování je nutný platný občanský průkaz nebo cestovní pas všech dospělých ubytovaných osob. Bez těchto dokladů nelze ubytovat!

Fotogalerie: